Kizárással fenyegette meg az UEFA az angolokat és az oroszokat

Betelt a pohár a európai szövetségnél

Sport
  • 2016.06.12. - 14:31

Rendkívüli ülést tartott szombat éjjel az UEFA illetékes testülete, hogy kivizsgálja az Anglia-Oroszország (1-1) mérkőzés utáni eseményeket. Mint ismert, lefújás után az orosz huligánok megrohamoztak az angol szektort. De a városban már napok óta tartanak a balhék, amelyekbe francia szurkolói csoportok is bekapcsolódtak.

1 / 13
Reklám