Rendkívüli ülést tartott szombat éjjel az UEFA illetékes testülete, hogy kivizsgálja az Anglia-Oroszország (1-1) mérkőzés utáni eseményeket. Mint ismert, lefújás után az orosz huligánok megrohamoztak az angol szektort. De a városban már napok óta tartanak a balhék, amelyekbe francia szurkolói csoportok is bekapcsolódtak.



