Bejutott az elődöntőbe a magyar férfi vízilabda-válogatott a hazai rendezésű vizes világbajnokságon, miután a keddi negyeddöntőben 14-5-re legyőzte az orosz csapatot a Margitszigeten.
17. FINA világbajnokság, Budapest
Férfi vízilabdatorna, negyeddöntő:
Magyarország-Oroszország 14-5 (5-0, 3-1, 3-3, 3-1)
Góldobók: Varga, Hosnyánszky 4-4, Manhercz 3, Vámos 2, Hárai 1, illetve Bugajcsuk 2, Nagajev, Gyerevjankin, Liszunov 1-1



