A Parlament honlapján Székely Sándor már mint független képviselő szerepel, ez azt jelenti, hogy az országgyűlési képviselő kilépett a DK-ból.
Székely Sándor kilépett a Demokratikus Koalíció parlamenti képviselőcsoportjából. A kilépésről nem jött egyetlen közlemény sem, azaz a felek a lehető leghosszabb ideig próbálták titkolni a lépést, egyedül a Parlament honlapja tünteti fel, hogy az eset December 21-én történt.



