A címvédő norvég női kézilabda-válogatott 13 góllal legyőzte az előző tornán ezüstérmes Hollandia csapatát a franciaországi Európa-bajnokság középdöntőjének keddi játéknapján, Nancyban.

Amennyiben a hollandok pontot szereznek a németekkel szemben, a norvégok pedig győznek a spanyolok ellen, a mieinknek 19 góllal kellene verni Romániát az elődöntőhöz
A címvédő norvég női kézilabda-válogatott 13 góllal legyőzte az előző tornán ezüstérmes Hollandia csapatát a franciaországi Európa-bajnokság középdöntőjének keddi játéknapján, Nancyban.


A román állampolgárok reformokat akarnak
Több civil megsebesült