Kézilabda: A Szeged és a Veszprém is idegenben szerzett előnyt a BL nyolcaddöntőjében

Mindkét magyar csapat két góllal múlta felül riválisát

Sport
  • 2019.03.24. - 20:45

Mindkét versenyben lévő magyar csapat idegenben tett szert kétgólos előnyre a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében: a MOL Pick Szeged a lengyel Wisla Plock pályáján nyert 22-20-ra, míg a Telekom Veszprém a portugál Sportingot verte 30-28 arányban.

szeged
Reklám