Ketten életveszélyes állapotban vannak a szerepi mérgezettek közül

Kedd estére elérte a húszat azok száma, akiket kórházba vittek ismeretlen eredetű, mérgező alkohol fogyasztásának gyanúja miatt

Krónika
  • 2017.12.20. - 11:14

Ketten továbbra is életveszélyes állapotban vannak a szerepi mérgezettek közül - tájékoztatta az Országos Mentőszolgálat Észal-Alföldi Regionális igazgatója az MTI-t szerda délelőtt.

Korcsmáros Ferenc elmondta, kedd estére elérte a húszat azok száma, akiket kórházba vittek ismeretlen eredetű, mérgező alkohol fogyasztásának gyanúja miatt.

Három embert a berettyóújfalui kórházból hazaengedtek, mivel a keddi vérvizsgálat nem igazolta a gyanút. 

Reklám