A nehézsúlyú világbajnok, Anthony Joshua következő két ökölvívó-mérkőzését a Wembley Stadionban rendezik. A brit bokszoló menedzsmentjének bejelentése szerint a három nagy szervezet (WBA, IBF, WBO) világbajnoki övét birtokló Joshua előbb szeptember 22-én, majd április 13-án lép szorítóba a legnagyobb angol stadionban.
Azt nem jelentették be, kikkel mérkőzik meg a 28 éves olimpiai bajnok öklöző, de szeptemberben vélhetően a Boksz-világszövetség (WBA) kötelező kihívójával, az orosz Alekszandr Povetkinnel találkozik, míg áprilisban a Boksz Világtanács (WBC) címvédőjével, az amerikai Deontay Wilderrel vívhat címegyesítő mérkőzést, amennyiben legyőzi Potvetkint. A 21 profi mérkőzés után is veretlen Joshua 2017 áprilisában már bokszolt a Wembleyben: az ukrán Volodimir Klicsko elleni találkozót 90 ezer ember látta a helyszínen. A brit sportoló azóta kétszer is a cardiffi Millennium Stadionban mérkőzött, összesen 150 ezer néző előtt.