Kigyulladt egy lakás erkélye Csepelen, egy tízemeletes épületben szerda délután, az oltás idejére kétszáz embernek kellett elhagynia otthonát - tudatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője szerdán.
Kolozsi Péter elmondta: a XXI. kerületi, Kossuth Lajos utcai panelház nyolcadik emeletén, az erkélyen keletkezett tüzet, amely átterjedt a lakásra, eloltották, senki nem sérült meg.
A tűz miatt mintegy kétszáz embert kellett kikísérni az épületből, időközben a lakók visszatérhettek otthonukba.




