A Kárpát-medencei Hungarikum vetélkedő győztesei vesznek részt azon a kétnapos kiránduláson, amelyet Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke, a vetélkedő fővédnöke vezet.

A kirándulók több helyszínen tekintik meg a hungarikumokat
A Kárpát-medencei Hungarikum vetélkedő győztesei vesznek részt azon a kétnapos kiránduláson, amelyet Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke, a vetélkedő fővédnöke vezet.

