Kétnapos kirándulásra utazhatnak a Hungarikum vetélkedő legjobbjai

A kirándulók több helyszínen tekintik meg a hungarikumokat

Kultúra
  • 2018.08.23. - 19:04

A Kárpát-medencei Hungarikum vetélkedő győztesei vesznek részt azon a kétnapos kiránduláson, amelyet Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke, a vetélkedő fővédnöke vezet.

nyertesek
Reklám