Hosszú Katinka két arany- és egy bronzérmet nyert az úszók idei világkupa-sorozatának második állomása, a dohai viadal csütörtöki nyitónapján.

Úszóink öt érmet nyertek a világkupa-viadal nyitónapján
Hosszú Katinka két arany- és egy bronzérmet nyert az úszók idei világkupa-sorozatának második állomása, a dohai viadal csütörtöki nyitónapján.

Zajlanak a háttértárgyalások
