Három magyar drogárust füleltek le a nyomozók a Sziget Fesztiválon – közölte honlapján a rendőrség. A tájékoztatás szerint a nyomozók hétfőn átvizsgálták három fiatal ruházatát, és hét tasak kábítószergyanús fehér port és készpénzt találtak náluk.
Volt aki árulta, más csak használta
Három magyar drogárust füleltek le a nyomozók a Sziget Fesztiválon – közölte honlapján a rendőrség. A tájékoztatás szerint a nyomozók hétfőn átvizsgálták három fiatal ruházatát, és hét tasak kábítószergyanús fehér port és készpénzt találtak náluk.
