Két arannyal az öttusa-vb éremtáblájának élén a magyarok

A válogatott egyedüliként szerzett két aranyat

Sport
  • 2016.05.29. - 18:37

Az élen végeztek a magyarok a moszkvai öttusa-világbajnokság éremtábláján, mivel egyedüliként tudtak két aranyat szerezni.

Győzött a női versenyben Kovács Sarolta egyéniben, illetve csapatban Földházi Zsófiával és Alekszejev Tamarával.

                ARANY        EZÜST        BRONZ
Magyarország        2            -            -
Oroszország        1            3            -
Franciaország        1            1            2
Németország        1            -            2
Koreai Köztársaság    1            -            1
Egyiptom            1            -            -
Kína                -            2            -
Nagy-Britannia        -            1            -
Fehéroroszország    -            -            2

Reklám