Kegyhelyet építhetnek a veronai buszbaleset áldozatainak emlékére

Az alaptőke egy magyar zongorista pár felajánlása

Krónika
  • 2017.05.11. - 01:32

A Szinyei Merse Pál Gimnázium közelében épülhet majd meg az a kegyhely, amely a veronai busztragédia áldozatainak állít emléket. A balesetben elhunyt Flóra édesapja a kezdeményezést azzal indokolta, hogy kell egy hely, ahol lehet emlékezni, és az iskolának sem okoznak gondot azzal, hogy az évfordulókon az intézmény előtti keskeny járdán égnek a gyertyák.

buszbaleset megemlékezés mh
Reklám