Katalónia elszakadása „csak kárt okozna”

Elemzők: a katalán és a spanyol kormány egyaránt felelős a kialakult helyzetért

Külföld
  • 2015.09.23. - 15:48

Katalónia kiválása Spanyolországból senkinek nem jelentene előnyt, csak kárt okozna, a katalán és a spanyol kormány egyaránt felelős a kialakult helyzetért - állapítja meg két neves egyetemi tanár közös értékelésében, amelyet az El País című napilap közölt szerdán, négy nappal a katalán parlamenti választások előtt.

katalán
Reklám