Kádár Béla műve lett az év legdrágábban eladott magyar festménye

Kilencvenmillió forintért kelt el

Kultúra
  • 2015.12.30. - 14:22

Kádár Béla Beszélgetők a szabadban című olajképe lett 2015 legdrágábban eladott magyar festménye, a nagyméretű alkotásért 90 millió forintot fizettek - mondta el Virág Judit művészettörténész, galériavezető az M1 aktuális csatorna szerdai műsorában.

kadarbela-beszelgetok576
Reklám