Jelentősen több ásványvíz és gyümölcslé fogy a kánikulában

Naponta legalább 2-2,5 folyadékot érdemes inni

Gazdaság
  • 2017.06.26. - 15:34

A nagy meleg mindig kedvezően hat az alkoholmentes italok keresletére, ekkor a fogyasztás egyharmadával is megemelkedik - közölte a Magyar Ásványvíz, Gyümölcslé és Üdítőital Szövetség titkára hétfőn

narancslé
Reklám