Jégtömböket kaptak tegnap a Fővárosi Állat- és Növénykert jegesmedvéi

Krónika
  • 2017.07.08. - 00:17

A természetes élőhelyükön a hideghez szokott állatok így várhatóan jobban viselik a következő napokban tartósnak ígérkező kánikulát.

jegesmedve
(Fotó: MTI/Kallos Bea)

A vadasparkba márciusban érkezett két példány Moszkvából, Belij és Szerij hamar a látogatók új kedvencei lettek. A Városliget folyamatban lévő rehabilitációjának eredményeként az állatkert területe az utóbbi években csaknem a kétszeresére nőtt.

Reklám