„Itt az idő, indulok Brüsszelbe, hajrá magyarok!”

Orbán Viktor a Facebook-on üzent a pénteki miniszterelnöki csúcs előtt + VIDEÓ

Belföld
  • 2018.02.22. - 19:05

"Brüsszelben az a nóta járja, hogy a migráció jó dolog, és azt támogatni kell, mi magyarok ezt egészen másképp gondoljuk" - emeli ki a miniszterelnök csütörtök este közzé tett Facebook videójában, amely alább megtekinthető:

Reklám