„Ismét nekilendülünk”

Újabb videóüzenetet küldött Orbán Viktor

Belföld
  • 2017.12.15. - 11:32

Ismét nekilendülünk! - mondta Orbán Viktor miniszterelnök ma reggel 9 órakor készített videójában, a brüsszeli EU-csúcson.

Mint mondta, a mai ülésen a Brexit és az euró jövője lesz a téma. Át akarják ugyanis alakítani az EU gazdasági rendszerét. A vita elkezdődött, a javaslatok komolyak: erről szól majd a tanácskozás - mondta Orbán Viktor.

Reklám