Irán szabadon engedte azt a tíz amerikai haditengerészt, akiket előző nap fogtak el, miután a hajóik - vélhetően - a navigációs rendszer meghibásodása miatt iráni vizekre sodródtak.

Teherán szabadon engedte az elfogott haditengerészeket
Irán szabadon engedte azt a tíz amerikai haditengerészt, akiket előző nap fogtak el, miután a hajóik - vélhetően - a navigációs rendszer meghibásodása miatt iráni vizekre sodródtak.

Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás
Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma