Iraki és koszovói misszióba indultak magyar alakulatok

Simicskó István Huszár Jánost nevezte ki az Összhaderőnemi Parancsnokság parancsnokának+VIDEÓ

Belföld
  • 2016.08.01. - 13:14

Csaknem ötszáz, külföldi misszióba induló magyar katonát búcsúztatott a honvédelmi miniszter hétfőn Tatán, ahol a határoknál szolgálatot teljesítő katonáknak Migrációs Válsághelyzet Kezeléséért Szolgálati Jelet adott át.

simicskó_tata_katonák

Reklám