Csalás miatt emelt vádat a Ráckevei Járási Ügyészség hét ember ellen, akik több mint háromszázötven embert csaptak be azzal, hogy százötven termékbemutatón egészségügyi szakembernek adták ki magukat, és áron felül adtak el gyógyászati segédeszközöket idős, beteg embereknek– közölte a Pest megyei főügyész az MTI-vel.



