Nyolcadik alkalommal hirdette meg a Békemenetet a magyar szabadság és a kormány politikája melletti kiállás jegyében a Civil Összefogás Fórum (CÖF). A mai rendezvényen a korábbiakhoz hasonlóan több százezer embert vett részt.


(Origo, MTI nyomán)
A tömeg megtöltötte a Margit-hidat és a Szent István-körutat - Két kilométer hosszú a felvonulás - Több százezren vettek részt a rendezvényen+GALÉRIA
Nyolcadik alkalommal hirdette meg a Békemenetet a magyar szabadság és a kormány politikája melletti kiállás jegyében a Civil Összefogás Fórum (CÖF). A mai rendezvényen a korábbiakhoz hasonlóan több százezer embert vett részt.


(Origo, MTI nyomán)
Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye
Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás

A kínai vezetés a robotikát a következő ötéves terv kulcsfontosságú részévé tette
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”