Huszonöt éve hajtották végre az első szívátültetést hazánkban

Palkovics László államtitkár elmondta, hogy a kormány 150 milliárd forintot fordít az orvosképzés fejlesztésére

Krónika
  • 2017.01.03. - 14:32

Történelmi napnak nevezte a huszonöt évvel ezelőtti első magyarországi szívátültetést Merkely Béla, a Semmelweis Egyetem klinikai rektorhelyettese, az egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika igazgatója kedden Budapesten.

szívátültetés
Reklám