Megölte magyar barátnőjét, majd agyonlőtte magát a brit orvos.
A huszonnyolc esztendős G. Noémi és nála tizennégy évvel idősebb párja, T. Bradley az Egyesült Királyságból menekültek a Zöld-foki Köztársaságba, miután jelentős összeget, közel 140 millió forintnyi fontot loptak el a brit egészségügyi szolgálattól, az NHS-től - írta a DailyMail.
A pár eltűnése csak egy évvel későtt tűnt fel a férfi korábbi munkahelyének, a rendőrség pedig ezután talált rá a párra hotelszobájukban. A szálloda mendzsere a hatóságoknak elmondta, hangos dulakodás után hallották a lövéseket. Mint kiderült, mindkét személlyel egy-egy fejlövés végzett.



