A népszavazás erős jelzés lehet az Európai Bizottságnak, hogy rossz úton jár - mondta Hollik István a KDNP-s politikus azzal kapcsolatban, hogy az Országgyűlés kedden elrendelte a kötelező betelepítési kvótáról szóló országos népszavazást, amelyet a kormány kezdeményezett.




