Hívás helyett mobilinternet

Adatforgalom

Gazdaság
  • 2018.01.04. - 02:45

Jelentősen megnőtt, két szolgáltatónál rekordot is döntött az ünnepi mobilinternet-forgalom itthon – jelezték a mobilszolgáltatók.

A Vodafone szerint a cég ügyfelei az idei ünnepeken négy százalékkal kevesebb hívást indítottak, ám több mint háromszor annyi adatot használtak fel, mint tavaly. A Magyar Telekom most kétszer annyi mobilinternetezést mért karácsonykor és újévkor, mint korábban. A Telenor adatai szerint 2016 szilveszterén 124 terabájt adatforgalmat bonyolítottak le, most szilveszterkor a napi forgalom elérte a 300 terabájtot.
Reklám