Harmadik mérkőzésén a magyar minifutball-válogatott 2-1-re legyőzte Lettország legjobbjait, így százszázalékos teljesítménnyel, csoportelsőként lépett tovább a nyolcaddöntőbe a Csehországban zajló Európa-bajnokságon.

Az első félidőben nem született gól, csak a játékrész végén egy kisebb dulakodás paprikázta fel a hangulatot. A szünet után a 25. percben Sós Márkó bombagóljával sikerült megszerezni a vezetést, a 37. percben Lak Imre közelről növelte az előnyt. Az utolsó percben Andrejs Sitiks szépítésével alakult ki a 2–1-es végeredmény.
A magyar csapat szerdán 14 órától játssza nyolcaddöntős mérkőzését, az ellenfél egyelőre ismeretlen.



