Hétfőtől újra jár a D2-es metrópótló hajó

A járművet a megszokott menetrend szerint vehetik igénybe az utasok

Krónika
  • 2017.02.19. - 10:15

A kedvezőbb időjárásnak köszönhetően hétfőtől ismét közlekedik a D2-es átkelőhajó - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) vasárnap.

d2hajó
Reklám