Hét magyar és három külföldi intézményben helyezik el azt a tíz Bogányi-zongorát, amelyet a magyar állam korábban megvásárolt - mondta Balog Zoltán emberi erőforrás miniszter kedden Budapesten.

Remélem, hogy hamarosan visszatérhetek a zongorázáshoz és a koncertezéshez - mondta el a Kossuth-díjas zongoraművész, aki Kiss Péter és Boros Misi, a Virtuózok felfedezettje mellett a sajtóbemutatón maga is játszott a Budapest Music Centerben elhelyezett új Bogányi-zongorán.



