Hazai pályán győzött a DVSC

A debreceniek 3-0-ra legyőzték a diósgyőrieket

Sport
  • 2017.03.04. - 17:39

A DVSC hazai pályán 3-0-ra legyőzte a Diósgyőrt a labdarúgó OTP Bank Liga 22. fordulójának szombati mérkőzésén.

A találkozó elejétől a hazaiak irányították a mérkőzést, ám kevés lehetőségüket az első félórában nem tudták gólra váltani. Aztán négy perc alatt váratlanul két távoli lövésből két gólt is szerzett Loki, a vendégek kapusa, Rados mindkét találatnál nagyot hibázott.
Szünet után már a diósgyőriek is többet kezdeményeztek, így élvezetes második félidőt láthatott a közönség. Gólt azonban ismét csak a hazaiak szereztek, akik teljesen megérdemelten tartották otthon a három bajnoki pontot.

Reklám