Három év börtön másodfokon az al-Dzsazíra újságíróinak

Az al-Dzsazíra szerint botrányos és visszataszító az ítélet

Külföld
  • 2015.08.29. - 13:10

Három év börtönbüntetésre ítélte a másodfokon eljáró kairói büntetőtörvényszék az al-Dzsazíra pánarab hírtelevízió Egyiptomban perbe fogott újságíróit, így hasztalannak bizonyultak a nemzetek közösségének az ügy ejtését követelő felszólításai.

aljazeera576
Reklám