Harmincháromezer forintos bérpótlékot kapnak a védőnők

Ezt Rétvári Bence jelentette be szombaton

Belföld
  • 2017.10.28. - 11:32

November 1-jétől 33 ezer forintos havi bérpótlékban részesülnek a védőnők - jelentette be az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) parlamenti államtitkár szombaton Budapesten.

Rétvári Bence elmondta, a jövő évi költségvetésben kétmilliárd forint áll rendelkezésre a védőnői bérpótlék fedezetére, és jelenleg is folynak a megyei szintű konzultációk a nemzeti védőnői szolgálatról.

Reklám