Győzelemmel kezdett a Miskolc a jégkorong Kontinentális Kupán

Nehéz ellefelek következnek

Sport
  • 2016.10.21. - 22:11

A DVTK Jegesmedvék csapata pénteken győzelemmel kezdte szereplését a jégkorong Kontinentális Kupa második körének lengyelországi tornáján.

A nemzetközi sorozat honlapja szerint a miskolci együttes az első fordulóban 4-1-re győzte le a szlovén Acroni Jesenice csapatát.

A DVTK szombaton a MOL Ligában is szereplő román Dunarea Galati, vasárnap pedig a házigazda lengyel GKS Tychy együttesével találkozik. A négyes csoportból csak az első helyezett jut a nyolc közé.

Reklám