Gulyás Gergely: Magyarországon sokszínűen működik a sajtó

Ellenzéki pártok tüntetnek a sajtószabadságért+VIDEÓ

Belföld
  • 2016.10.16. - 16:11

A Fidesz szerint Magyarországon Nyugat-Európa számtalan országánál sokkal inkább érvényesül a tömegtájékoztatás, a sajtó sokszínűsége. Gulyás Gergely, a kormánypárt alelnöke, frakcióvezető-helyettese vasárnap, Budapesten tartott sajtótájékoztatóján úgy fogalmazott, nem látják, ki ellen irányul az a közös tüntetés, amelyet ellenzéki pártok és civil szervezetek tartanak vasárnap délután a magyar sajtószabadságért.


Kiemelte, a Népszabadság ügyében továbbra is úgy gondolják, a rendelkezésre álló információk alapján gazdasági döntés született, senki nem vitatta, sőt szombaton a tulajdonos is egyértelművé tette, hogy a lap több milliárd forintos veszteséget halmozott fel. "Ilyen értelemben ehhez az ügyhöz a kormánynak nincs köze" - fogalmazott.

sajtószabi-népszabi

Reklám