Gázolt a villamos a budapesti Móricz Zsigmond körtéren

A villamosok helyett pótlóbuszok járnak

Krónika
  • 2017.09.12. - 10:44

Halálra gázolt egy embert a villamos a XI. kerületi Móricz Zsigmond körtéren kedd délelőtt - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján.

A közlemény szerint a fővárosi hivatásos tűzoltók megemelték a villamost, hogy kimentsék az alá került embert, de már nem lehetett segíteni rajta, a helyszínen meghalt.

A Budapesti Közlekedési Központ a Facebook-oldalán azt közölte, hogy a baleset miatt a 19-es és a 49-es villamos helyett Kelenföld és a Móricz Zsigmond körtér között pótlóbusz jár.

Reklám