„Garantált a biztonságos földgázellátás Magyarországon”

Több mint hárommilliárd köbméter földgáz van a tárolókban

Gazdaság
  • 2015.11.19. - 11:45

Jelenleg 3,2 milliárd köbméter földgáz van a tárolókban, amely a lakosság várható téli fogyasztását teljes egészében, az országos téli igénynek pedig több mint felét fedezi. A további szükséglet kielégítéséhez pedig az új tranzitútvonalak is használhatók - mondta a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) energiaügyért felelős államtitkára csütörtökön az M1 aktuális csatornán.

gáz lead
Reklám