Gálfi Dalma nyerte a tenisz országos bajnokságot

A férfiaknál hétfőn játsszák a döntőt

Sport
  • 2015.08.16. - 18:13

Gálfi Dalma nyerte meg a 4,5 millió forint összdíjazású tenisz országos bajnokság női versenyét, a vasárnapi döntőben Fekete Lilit győzte le.

gálfidalma576
Reklám