A Magyar Elektromobilitás Szövetség csatlakozott a Európai Elektromobilitás Szövetséghez - az erről szóló megállapodást a második Magyar elektromobilitás napon írták alá csütörtökön Budapesten. A szervezet egyik vezetője szerint az elektromos járművek technológiai fejlődésében, illetve elterjedésében 2017 lehet a fordulópont.




