Budapest tömegközlekedése mára valós alternatívájává vált az autózásnak - jelentette ki a főpolgármester-helyettes szombat délelőtt a fővárosban, az autómentes hétvége ünnepélyes megnyitóján.

A főváros „jó irányban halad”
Budapest tömegközlekedése mára valós alternatívájává vált az autózásnak - jelentette ki a főpolgármester-helyettes szombat délelőtt a fővárosban, az autómentes hétvége ünnepélyes megnyitóján.

