Fidesz: Vona Gábor eladta és korrupttá tette a Jobbikot

A Jobbik kongresszusa a párt miniszterelnök-jelöltjévé választotta Vona Gábort

Belföld
  • 2017.06.10. - 11:40

A Fidesz szerint eladta és korrupttá tette a Jobbikot a párt elnöke, Vona Gábor.

vona
A Jobbik kongresszusára 388 küldöttet regisztráltak és 304-en voltak jelen. A továbbiakban zárt rendezvényen titkos szavazáson döntenek a miniszterelnök-jelöltről, az országos választmányi elnök mandátumáról és három felügyelőbizottsági tag személyéről, majd megerősítik azokat az alapelveket, amelyek meghatároznák a Jobbik tevékenységét kormányra kerülése esetén.
Reklám