Fidesz: A Jobbik pénzért és a hatalomért mindenre képes

A nagyobbik kormánypárt Volner János nyilatkozatára reagált

Belföld
  • 2017.10.30. - 16:33

A Fidesz szerint a Jobbik pénzért és a hatalomért mindenre képes.

A nagyobbik kormánypárt ezt arra reagálva közölte hétfőn az MTI-vel, hogy Volner János, a Jobbik frakcióvezetője azt mondta, "csonkabizottságot" hoz létre a Fidesz 2010 és 2017 közötti kampányköltéseinek vizsgálatára.

A Fidesz erre reagálva közölte: Volner János nyilatkozata újabb szánalmas kísérlet arra, hogy a reménytelen helyzetben lévő párt elterelje a figyelmet a Jobbik és Simicska kapcsolatáról, valamint az illegális pártfinanszírozásról.

"Ma már mindenki látja, hogy a Jobbik pénzért és a hatalomért mindenre képes, a plakátokért cserébe eladta a lelkét Simicska Lajosnak" - olvasható a közleményben.

Reklám