Kijelölte a férfi vízilabda-válogatott keretét Märcz Tamás kapitány, s a csapat péntektől vasárnapig a budapesti Volvo-kupán szerepel. Sorrendben Szlovákia, Montenegró és Horvátország az ellenfél a Tüskecsarnok uszodájában.

A keret: Decker Attila (Honvéd), Lévai Márton (Debrecen) kapusok, Bátori Bence (OSC), Bedő Krisztián (Eger), Decker Ádám (Eger), Erdélyi Balázs (Eger), Fülöp Bence (Szolnok), Hosnyánszky Norbert (Eger), Jansik Dávid (Szolnok, képünkön jobbról), Kovács Gergő (Eger), Manhercz Krisztián (Szeged), Mezei Tamás (Szolnok), Nagy Ádám (OSC), Salamon Ferenc (OSC), Tóth Márton (Ferencváros), Török Béla (BVSC), Vámos Márton (Szolnok), Zalánki Gergő (OSC) mezőnyjátékosok.



