Felakasztotta magát egy ember csütörtökön a Batthyány téri metróalagútban - értesült az Origo.
A BRFK megerősítette az értesülésüket, és annyit közölt, hogy a kiérkező rendőrök megállapították, hogy idegenkezűségnek nincs nyoma, bűncselekmény nem történt.
Az Index értesülései szerint a metróban, egy utashasználaton kívüli, karbantartóknak fenntartott helyiségben történt az eset.
Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, hívja a krízishelyzetben lévőknek rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123, vagy 06 80 820 111 telefonszámot.



