Február 18-án tartja évértékelő beszédét Orbán Viktor

Az eseményt idén is a Magyar Polgári Együttműködés Egyesület szervezi

Belföld
  • 2018.02.13. - 09:45

Február 18-án, vasárnap tartja szokásos évértékelő beszédét Orbán Viktor miniszterelnök - közölte Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke.

Az eseményt idén is a Magyar Polgári Együttműködés Egyesület szervezi. Orbán Viktor a Várkert Bazárban mondja el beszédét délután három órakor.
A kormányfő 1999 óta tart évértékelőt.

Reklám