Az időjárási körülmények miatt vasárnap rendezik meg Forma-1-es Egyesült Államok Nagydíja eredetileg szombatra tervezett időmérő edzését. A szervezők három órát vártak az indítással, de az időjárás nem kedvezett.
A kvalifikációt a versenybíróság és a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) döntésének értelmében vasárnap - magyar idő szerint - 15 órakor rendezik.
Az eredetileg szombat 20 órára kiírt kvalifikáció félórás halasztásokkal három órát csúszott a texasi Austinban és környékén tomboló viharos szél, valamint az azt kísérő heves eső miatt.



