Erős utórengések rázták meg szombaton Mexikót

Az újabb földmozgás két ember életét követelte, akik szívrohamban haltak meg

Krónika
  • 2017.09.23. - 16:47

Erős utórengés rázta meg szombaton Mexikót, a Richter-skála szerinti 6,1-es erősségű földrengés középpontja a dél-mexikói Oaxaca szövetségi államban volt - közölte az amerikai Geológiai Szolgálat (USGS) és az Európai Földközi-tengeri Szeizmológiai Központ.

1 / 33
Reklám