Tompa Gábor rendezőt, a Kolozsvári Állami Magyar Színház igazgatóját választották meg az Európai Színházi Unió (UTE) hétvégi, budapesti közgyűlésén a szervezet elnökévé – adta hírül a színház.

Közgyűlés a Vígszínházban
Tompa Gábor rendezőt, a Kolozsvári Állami Magyar Színház igazgatóját választották meg az Európai Színházi Unió (UTE) hétvégi, budapesti közgyűlésén a szervezet elnökévé – adta hírül a színház.

Zajlanak a háttértárgyalások
