Az előzetes várakozásoknak megfelelően Erdei Zsoltot választották meg a Magyar Ökölvívó Szakszövetség (MÖSZ) új elnökének a szombati tisztújításon.

Teljes tisztújításra került sor az elnökségben
Az Arena Hotelben délelőtt éves rendes beszámoló közgyűlést tartott a szövetség, ezután választották meg az új elnököt. A nap során teljes tisztújítást is tartottak. Megválasztották - az Erdei által javasolt - 21 tagú elnökséget, melyben az új sportági vezető mellett hét alelnök kapott helyet.



