Eltemették szombaton Rubovszky Györgyöt, a KDNP országyűlési képviselőjét

Belföld
  • 2017.07.03. - 01:10

A politikus végső búcsúztatását, a közös imát a Szent István-bazilikában, majd a gyászszertartást a Farkasréti temető Makovecz-ravatalozójában tartották.

Rubovszky_temetes
(Fotó: MTI/Kovács Tamás)

A gyászszertartáson jelen volt Kövér László házelnök, Semjén Zsolt miniszterelnökhelyettes, a KDNP elnöke, Harrach Péter, a KDNP parlamenti frakciójának vezetője és Latorcai János, az Országyűlés alelnöke is. A június 21-én, 74. életévében elhunyt képviselő 1994 óta volt – kisebb megszakítással – a parlament tagja.

Reklám